Slide thumbnail

Last minute! 31.08 - 07.09 oraz 07.09 - 14.09

Pokój 2 osobowy i apartament 4 osobowy!

Rezerwacje tel. +48 33 863 73 83

Slide thumbnail

Rezerwacja pokoju online!

Sprawdź termin, wybierz swój pokój i zarezerwuj pobyt!

Slide thumbnail

Święta Wielkanocne w Górach!

Spędź Wielkanoc w sercu Beskidów

Slide thumbnail

Nadszedł czas na relaks!

Relaksujące kąpiele w łaźni tureckiej i saunie suchej

Slide thumbnail

Cisza, spokój, relaks, przyroda...

To wszystko czeka na Ciebie w Milówce. Zapraszamy!

Slide thumbnail

Posiadasz bon zniżkowy? Zarejestruj go!

Bądź informowany na bieżąco o wszystkich ofertach specjalnych!

Nie ma czasu na nudę

Dla Gości decydujących się na dłuższe pobyty przygotowaliśmy w sezonie kilka atrakcji, o których szczegółowo dowiedzieć się mogą Państwo w dniu przyjazdu na spotkaniu informacyjnym. Zdajemy sobie sprawę z tego, że często Milówka jest dla Państwa zupełnie nowym miejscem, dlatego staramy się pomóc zorganizować Państwa czas, doradzić co warto u nas robić i udzielić wszelkich niezbędnych informacji tak aby Państwa pobyt był z pewnością udany. W recepcji hotelu można zakupić przewodniki, mapy ze szklakami górskimi, mapy drogowe, a także zasięgnąć szczegółowych i przede wszystkim praktycznych informacji na temat konkretnego miejsca, rozkładu jazdy pociągów lub zarezerwować zwiedzanie.

O Milówce

Gmina położona jest w południowo – zachodniej części Beskidu Żywieckiego, wzdłuż dolnego koryta rzeki Soły, na wysokości 450 m n.p.m. przy pięknej, turystycznej drodze Żywiec – Koniaków – Istebna – Wisła. Z letniskowych miejscowości gminy – Milówki, Lalik i Kamesznicy – wyruszyć można na malownicze szczyty otaczające dolinę: Barania Górę (1220 m n.p.m.), Halę Boraczą (851 m n.p.m.), Prusów (1010 m n.p.m.), Lipowską (1324 m n.p.m.), a nawet Pilsko (1557 m n.p.m.)
Zobacz więcej

Górskie atrakcje

Choć góry na terenie województwa śląskiego nie są bardzo wysokie, to jednak posiadają niezwykły urok i czar. Spokój, piękne widoki i bliskość z naturą sprawiają, że w tym regionie naprawdę można odpocząć i zrelaksować się. Beskid Żywiecki oraz Beskid Śląski charakteryzują się wieloma dobrze przygotowanymi ścieżkami turystycznymi i rowerowymi po stronie polskiej jak i słowackiej i czeskiej, a także mnóstwem kolejek gondolowych oraz stoków narciarskich. To wszystko sprawia, że obszar ten jest prawdziwym rajem dla miłośników gór i przyrody.
Zobacz więcej

Atrakcje dla rodzin

Każdy z nas doskonale wie, że wakacje z dziećmi nie należą do najłatwiejszych. Młodsze dzieci nie są przyzwyczajone do dalekich wypraw, a nastolatkom trudno jest się oderwać od komputerów, internetu i gier. Wybierając zatem miejsce na wakacje, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko cenę, ale przede wszystkim atrakcje, które zapewnia wybrany region. Śląsk, a dokładniej Beskid Żywiecki oraz okolice, okazują się fantastyczne dla rodzin z dziećmi. Czeka tu na Państwa wiele atrakcji, które spodobają się każdemu, bez względu na wiek!
Zobacz więcej

Wydarzenia w okolicy

Przez cały rok w Milówce oraz okolicznych miejscowościach odbywa się szereg imprez kulturalnych, często o charakterze cyklicznym. Najważniejsze z nich to Gody Żywieckie, Tydzień Kultury Beskidzkiej, a także Dni Milówki, gdzie w tym roku Golec Orkiestra zagra specjalny, jubileuszowy koncert w Nowym Amfiteatrze.
Zobacz więcej

Narty

W okolicy naszego hotelu znajduje się kilkanaście wyciągów narciarskich. W większości są to nowe lub gruntownie zmodernizowane stacje narciarskie, które są w stanie zaspokoić nawet wymagających narciarzy. Przebywając u nas mogą Państwo jeździć w Polsce, Słowacji i Czechach – wszystko znajduję się w zasięgu 10-30 minut jazdy samochodem.
Zobacz więcej

Atrakcje w okolicy

W zarówno samej Milówce, jak i w najbliższej okolicy znajduje się wiele atrakcji, które z pewnością warto zobaczyć. Stara Chałupa w Milówce i przepiękny kościół z 1839r, Arcyksiążęcy Browar w Żywcu, Zamek w Żywcu i Pałac Habsburgów wraz z pięknym parkiem, Trójwieś Beskidzka, Góra Żar, Oravski Podzamok, baseny termalne na Słowacji to tylko kilka przykładów miejsc, które warto u nas odwiedzić. Niestety, nawet podczas 7 dniowego pobytu nie sposób jest wszystko zobaczyć, dlatego postaramy się pomóc Państwu w wyborze najciekawszych atrakcji.
Zobacz więcej

Rowery

Położenie Milówki w dolinie rzeki Soły pozwolilo na wytyczenie tras rowerowych o zróżnicowanym przebiegu. Znajdują się tutaj ścieżki dla zwolenników pedałowania po płaskim, ale także dla fanów stromych podjazdów. Oczywiście, zawsze jest coś pomiędzy, a więc przy umiarkowanym wysiłku można podziwiać najpiękniejsze krajobrazy i panoramy Beskidu Śląskiego i Żywieckiego.
Zobacz więcej

... w sercu Beskidu Śląskiego i Żywieckiego